Matury za kratami

  • 05.05.2021, 15:11 (aktualizacja 05.05.2021, 15:53)
  • mjr Robert Trembowelski
Matury za kratami
Odbywanie kary pozbawienia wolności nie stanowi przeszkody, by wziąć udział w maturze. W Zakładzie Karnym w Czarnem do egzaminu dojrzałości przystąpiła dwójka osadzonych.

Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych w Centrum Kształcenia Ustawicznego przy Zakładzie Karnym w Czarnem jest w gronie 12 przywięziennych placówek, w których wczoraj rozpoczęły się matury. Potrwają w nim do 6 maja. Egzaminy nadzorowane są przez Okręgową Komisję Egzaminacyjną w Gdańsku, która organizuje dystrybucję materiałów egzaminacyjnych oraz późniejsze sprawdzenie i ocenę prac egzaminacyjnych. Ostatecznie do wszystkich egzaminów przystąpiło 2 zdających. Wyniki egzaminów zostaną ogłoszone 5 lipca.

mjr Robert Trembowelski

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe