W Bornem Sulinowie zakończył się XXI. Międzynarodowy Zlot Pojazdów Militarnych „Gąsienice i Podkowy”. Podczas zlotu można było skorzystać z przejażdżek po tankodromie pojazdami militarnymi, była wojskowa grochówka, stragany z militariami i atrakcje nie tylko militarne. W Zlocie uczestniczyły tysiące uczestników i odwiedzających.
Reklama
Militarne emocje
W Bornem Sulinowie zakończył się XXI Międzynarodowy Zlot Pojazdów Militarnych „Gąsienice i Podkowy” – tysiące uczestników, przejażdżki po tankodromie i wojskowa grochówka
W Bornem Sulinowie zakończył się XXI Międzynarodowy Zlot Pojazdów Militarnych „Gąsienice i Podkowy”. Tysiące uczestników i odwiedzających korzystały z przejażdżek po tankodromie, wojskowej grochówki oraz licznych atrakcji militarnych i rodzinnych.
- Dzisiaj, 19:04
Reklama
Napisz komentarz
Komentarze