Art.Piknik przeszedł do historii

  • 01.08.2022, 13:34 (aktualizacja 01.08.2022, 13:50)
  • Ryszard Bańka
Art.Piknik przeszedł do historii SAPiK
Miniony weekend obfitował w wydarzenia kulturalne. Działo się bardzo dużo. Wszystko zaczęło się już w piątek. Wtedy to nad jeziorem przy wieży Bismarcka rozpoczęły się prezentacje kulturalne Art. Pikniku. Mocnym wejściem był koncert operowy.

Nie tylko koncert operowy, były i inne działania. Późnym wieczorem na placu przy hali Ślusarnia rozpoczęło się after party. W sobotę przy pomoście centrum prezentowały się teatry. Jednym z nich był cieszący się dużym powodzeniem w Szczecinku teatr Małe Mi. Tuż obok na stelażach swoja twórczość prezentowali malarze. Trochę później na scenie przy zamku prezentowały się zespoły muzyczne, a gwiazdą wieczoru była Maria Peszek. Wstęp na koncerty był biletowany po 20 złotych od osoby ku niezadowoleniu dużej grupy młodych ludzi, którzy głosowali w budżecie obywatelskim na ten projekt. Niedziela upłynęła pod znakiem imprez na Mysiej Wyspie. Tam największą atrakcją była pasieka dziadka Tolka. Można było degustować miody, a przede wszystkim poznać wiele elementów z życia tych pożytecznych owadów. Kolejny Art.Piknik przeszedł do historii. Teraz będzie czas na jego podsumowanie i może zmiany formuły.

Ryszard Bańka

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe