Sukcesy uczniów SOSW

  • 08.07.2022, 13:41 (aktualizacja 08.07.2022, 15:10)
  • Ryszard Bańka
Sukcesy uczniów SOSW

Zawodnicy UKS Victoria Szczecinek brali udział w XII Ogólnopolskich Letnich Igrzyskach Olimpiad Specjalnych. Szczecinek reprezentowała czwórka lekkoatletów - uczniów SOSW w Szczecinku, którzy byli częścią reprezentacji województwa zachodniopomorskiego. Wszyscy poprawili swoje rekordy życiowe. Daria Myrcha zdobyła dwa złote medale na 100m i 200m, Magdalena Rój wywalczyła złoto
w pchnięciu kulą i zajęła 4 miejsce w rzucie oszczepem, Denis Żak zajął dwa 4 miejsca w biegu na 200m i pchnięciu kulą oraz Piotr Okarma wywalczył srebro w pchnięciu kulą i brąz w biegu na 200m. Zawody miały charakter międzynarodowy ze względu na udział zawodników z Ukrainy. Igrzyska były również kwalifikacjami na Światowe Letnie Igrzyska Olimpiad Specjalnych, które odbędą się za rok w Berlinie. Trenerami zawodników są : Katarzyna Wilczyńska i Paweł Czupiel.

Ryszard Bańka

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe