Zakońcxzenie roku szkolnego

  • 24.06.2022, 13:35 (aktualizacja 24.06.2022, 18:41)
  • Ryszard Bańka
Zakońcxzenie roku szkolnego
Rozpoczęły się wakacje. Rok szkolny przeszedł do historii. Wszyscy podkreślali, że był to bardzo trudny rok, gdyż pandemia nie pozwalała na normalne prowadzenie zajęć.

Wczoraj uroczyście rok szkolny zakończyli uczniowie szkół podległych starostwu. Uroczystość zorganizowano w I Liceum im. Księżnej Elżbiety. Podczas uroczystości starosta Krzysztof Lis podsumował miniony rok szkolny, życzenia uczniom przekazali m.in. wicekurator oświaty Bogusław Ogorzałek i wiceburmistrz Maciej Makselon. Najlepsi absolwenci i uczniowie ze wszystkich szkól otrzymali od starosty podziękowania i nagrody. Nagrodę menadżera oświaty otrzymała Anna Wisłocka – Bogdanowicz – dyrektor Zespołu Szkól Technicznych. W części artystycznej wystąpił chór szkolny.

Dziś uczniowie szkół podległych burmistrzowi uroczyście zakończyli rok szkolny. Uroczystość zorganizowano w Szkole Podstawowej nr 5. Uczestniczyły w niej delegacje ze wszystkich szkół podstawowych oraz przedstawiciele prywatnych szkół podstawowych. Po wystąpieniach burmistrz i zaproszonych gości wręczono nagrody najlepszym absolwentom i uczniom. Nagrody wręczał burmistrz Daniel Rak. Również dyrektorzy Zespołu szkół Społecznych i Prywatnego Liceum wręczyli nagrody swoim najlepszym absolwentom i uczniom. W programie artystycznym wystąpili uczniowie z „Piątki” oraz sportowcy z Oddziału Mistrzostwa Sportowego.

 

Ryszard Bańka

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe