Ważny komunikat

  • 26.01.2022, 17:08
  • SAPiK
Ważny komunikat

Samorządowa Agencja Promocji i Kultury w Szczecinku informuje o odwołaniu Finału WOŚP w kinie Wolność.

Ze względu na duży wzrost zakażeń wirusem SARS-CoV-2, w tym także wśród osób na co dzień pracujących w kinie, odwołuje zaplanowane w budynku kina Wolność na 30 stycznia działania Sztabu WOŚP.

Jednocześnie przypominamy, że wszystkie pozostałe punkty finału WOŚP pozostają bez zmian: kwesta uliczna, impreza na Placu Kamińskiego oraz spotkanie muzyczne przed szczecineckim Ratuszem. Przedmioty, które miały być licytowane na scenie kina Wolność, znajdziecie na naszych aukcjach internetowych:

https://allegro.pl/uzytkownik/WOSPszczecinek

Wszyscy, którzy chcą wesprzeć akcję WOŚP bez wychodzenia z domu, mogą zasilić e-skarbonkę szczecineckiego sztabu:

https://eskarbonka.wosp.org.pl/4zrm3x

Wierzymy, ze dzięki tej decyzji, spowodowanej troską o nasze wspólne zdrowie, wszyscy bezpiecznie będziemy mogli cieszyć się tą piękną akcją charytatywną.

SAPiK

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe