Gościnni gospodarze turnieju

• 17.01.2022, 14:37 (aktualizacja 17.01.2022, 16:20)
  • Ryszard Bańka

Dwa dni trwał VII. Ogólnopolski Turniej Mini Piłki Siatkowej Chłopców o Puchar Małgorzaty Glinki. W turnieju rywalizowało 11 czwórek i 30 dwójek z wielu regionów Polski. Zawody rozgrywano w halach przy ulicy Wiatracznej i 1 Maja. W klasyfikacji czwórek najlepiej spisali się chłopcy z Połczyna-Zdroju. Pierwszy zespól Mieszka Połczyn stanął na najwyższym stopniu podium, a drugi zespół na trzecim. Przedzieliła ich czwórka AS 13. Koszalin. Gospodarze, czyli czwórka Gryfa uplasowała się na szóstym miejscu. W kategorii dwójek zwyciężyli chłopcy z Lęborka, na drugim miejscu Krzeszyce, a na trzecim Chwaszczyna. Gospodarze na miejscu piątym.