Dla Dominika i Borysa

  • 06.12.2021, 16:22 (aktualizacja 06.12.2021, 16:54)
  • Ryszard Bańka
Dla Dominika i Borysa
Stowarzyszenie Porozumienie Samorządowe po raz kolejny zorganizowało charytatywny turniej siatkarski. Tym razem beneficjentami byli dwaj nieuleczalnie chorzy chłopcy: Dominik Siwirski i Borys Bielecki. Członkowie i sympatycy Porozumienia tłumnie przybyli do hali sportowej przy ulicy Wiatracznej, gdzie rozgrywano turniej. Mecze siatkówki były poprzedzane licznymi licytacjami.

Siatkarze grali na dwóch boiskach. Rywalizacja sportowa była tylko pretekstem do licytacji. W przerwach pomiędzy meczami przeprowadzono trzy bloki licytacyjne. Każda licytacja wzbudzała ogromne zainteresowanie. A licytowano np. koszulki sportowe z autografami znanych piłkarzy. Koszulki cieszyły się ogromnym powodzenie. Praktycznie każda licytowana rzecz – a były to kosze pełne świątecznych smakołyków, smakowicie pachnące skrzynie z wędlinami, narzędzia, zabawki i rozmaite vouchery. Prawdziwą sensację wzbudzili alpaki. Te sympatryczne zwierzaki też uczestniczyły w aukcji. Można było pocałować alpakę za oczywiście odpowiedni datek. Właścicielka zwierzaków przekazała chorym chłopcom vouchery na nieograniczoną terapię z alpakami. Turniej był rekordowy. Udało się zebrać ponad 80 tysięcy złotych.

Ryszard Bańka

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe