Pomocnicy Mikołaja

  • 06.12.2021, 16:18 (aktualizacja 06.12.2021, 16:37)
  • Ryszard Bańka
Pomocnicy Mikołaja
6 grudnia to dzień, na który z utęsknieniem czekają wszystkie dzieci. Starosta Krzysztof Lis oraz wicestarosta Robert Fabisiak każdego roku w Mikołajki odwiedzają podopiecznych Specjalnego Ośrodka Szkolno Wychowawczego oraz Domu Dziecka z koszem pełnym łakoci.

Starostowie jak zwykle zadawali tradycyjne pytanie: Czy wszystkie dzieci były grzeczne? Na wypadek gdyby odpowiedź była inna niż oczekiwali, oprócz słodyczy przywieźli ze sobą również rózgi. Te jednak nie były potrzebne, bowiem nie tylko same dzieci zapewniały, że zasłużyły na prezent, ale także panie wychowawczynie, które również zostały obdarowane. Mikołajowie zaśpiewali z uczniami SOSW wspólną piosenkę oraz uczestniczyli w zajęciach z wykorzystaniem tablic interaktywnych. Zaraz po spełnieniu swoich najważniejszych obowiązków pomocnicy Mikołaja znaleźli również czas aby porozmawiać z dyrektor ośrodka Barbarą Zasadą o planowanej rozbudowie sali gimnastycznej i utworzeniu dodatkowych gabinetów rewalidacyjno – rehabilitacyjnych.

Ryszard Bańka

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe