Wielkie kopanie... piłki

  • 11.10.2021, 12:30 (aktualizacja 11.10.2021, 14:15)
  • Ryszard Bańka
Wielkie kopanie... piłki
To był bardzo ciekawy turniej. Sześcioosobowe drużyny ze Starostwa. Urzędu miasta, Lasów Pasatowych, a także złożone z księżny ze szczecineckich parafii oraz dziennikarzy rywalizowały w turnieju kopania piłki.

Rywalizacja była bardzo zacięta. Walczono o każdą piłkę, bramkarze mieli pełne ręce roboty. Leśnicy tylko w jednym meczu nie zdobyli bramki, a miasto zdobywało w każdym. Lepszy stosunek bramek zdecydował o zwycięstwie samorządowców, przed leśnikami. Na trzecim miejscu księża, czwarte miejsce zajęli dziennikarze, a piąte – gospodarze czyli powiat. Nagroda w turnieju była skrzynka jabłek oraz 2 tysiące złotych, które zwycięska drużyna przeznaczyła dla Mukoniedzielek z Przybkowa, czyli 22-letnich bliźniaczek zmagających się z mukowiscydozą. Rewanż może za rok.

Ryszard Bańka

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe