Teraz juz tylko do góry

  • 23.07.2021, 13:34 (aktualizacja 23.07.2021, 14:45)
  • Ryszard Bańka
Teraz juz tylko do góry
Wakacje to czas odpoczynku, lecz nie dla wszystkich…Powiat Szczecinecki zawsze intensywnie wykorzystuje go na realizację inwestycji w szkołach dla których jest organem prowadzącym. Obecnie trwają prace związane z budową hali widowiskowo-sportowej przy Zespole Szkół Nr 1. Można by rzec: „teraz to już tylko w górę”, bowiem fundamenty pod budynek hali zostały wylane.

Niebawem zbrojenia zostaną zatopione w betonie, pojawią się główne słupy konstrukcji do których przylegać będą ściany. Obiekt zostanie oddany do dyspozycji uczniów popularnego „ekonoma” we wrześniu 2022 roku. Warto przypomnieć, że wymiary hali sportowej to to 36mx46m, wysokość prawie 12 m. Projekt przewiduje instalację boisk do siatkówki, piłki ręcznej, koszykówki, tenisa, zapasów, gimnastyki i akrobatyki sportowej, badmintona oraz judo. W hali znajdzie się 360 miejsc dla publiczności. Koszt zadania to prawie 10 mln zł. Powiat Szczecinecki otrzymał dofinansowanie z Ministerstwa Sportu w wysokości 4,5 mln zł.

Ryszard Bańka

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe