Burmistrz z Absolutorium

  • 18.06.2021, 14:01
  • Ryszard Bańka

W czwartek obradowała Rada Miasta. Dla włodarzy była to najważniejsza sesja, po podczas obrad radni oceniali pracę burmistrza, dawali votum zaufania i udzielali absolutorium.

Podczas obrad obyło się bez niespodzianek. Burmistrz Daniel Rak otrzymał od radnych votum zaufania. Nikt nie był przeciw, siedmioro radnych wstrzymało się od głosu. Podobnie było przy głosowaniu sprawozdania z wykonania budżetu i udzielania absolutorium. Radni którzy wstrzymali się od głosu doceniają wysiłki burmistrza w realizację bardzo trudnych zadań w okresie pandemii, ale ponieważ realizowany przez burmistrza budżet nie do końca spełnia ich oczekiwania, więc, nie chcieli go oceniać.

Ryszard Bańka

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe