Kwietne łaki, kasa na drogi i skromne obchody

  • 28.04.2021, 12:40 (aktualizacja 28.04.2021, 15:28)
  • Ryszard Bańka
Kwietne łaki, kasa na drogi i skromne obchody
Szczecinecki Program samorządowy to audycja, która umożliwia władzom samorządowym informowanie mieszkańców o najważniejszych sprawach dotyczących miasta. Program jest realizowany raz w tygodniu.

Dziś w Szczecineckim programie samorządowym wiceburmistrz Maciej Makselon przybliży temat budowy ulicy łączącej drogę S11 z dzielnicą Bugno. Na jej budowę miasto otrzymało dofinansowanie w wysokości prawie półtora miliona złotych. Burmistrz zachęci też do udziału w glosowaniu na lokalizację w Szczecinku łąki kwietnej. Do wyboru są cztery miejsca. Łąki kwietne to projekt, który w ubiegłorocznej edycji budżetu obywatelskiego zdobył 1401 głosów i został wybrany do realizacji. Głosować można na stronie Urzędu Miasta. Kolejnym tematem będzie przedstawienie skromnego programu obchodów Święta Konstytucji.

Ryszard Bańka

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe