Tajemniczy SAPiK

  • 29.03.2021, 14:38 (aktualizacja 29.03.2021, 15:09)
  • Ryszard Bańka
Tajemniczy SAPiK
Samorządowa Agencja Promocji i Kultury zeszła do podziemia. Całkowicie utajniła swoja działalność. Na oficjalnej stronie internetowej www.sapik.pl możemy tylko się dowiedzieć, że jest kino. Ale o tym, że zamknięte to już wiemy na podstawie decyzji ministerstwa zdrowia, bo z informacji na stronie nic nie wynika.

Przeciętny zjadacz chleba poszukuje informacji o działalności instytucji kultury w internecie. Teraz w dobie pandemii można przypuszczać, że działalność ta jest mocno ograniczona i może się ograniczać do wirtualnych przekazów. Tymczasem na stronie www.sapik.pl zobaczymy tylko komunikat zachęcający do śledzenia repertuaru kina Wolność. Kino zamknięte, więc zgodnie z kolejną zachęta szukamy informacji na youtubie, facebooku czy instagramie. Tam znajdujemy…. białe strony. Czyli pełny kamuflaż, pełne ukrycie. Rodzi się tylko pytanie co Sapik chce ukryć? A może jego działania są tylko dla wtajemniczonych? Też chcemy być wtajemniczeni, ale jeszcze nie wiemy jak tego dostąpić. Jak się dowiemy, to poinformujemy…

Ryszard Bańka

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Dominik
Dominik 29.03.2021, 16:44
Sapik nie ma nic do ukrycia, gdyz zadna dzialalnoscia sie nie zajmuje. I to juz od dawna (:

Pozostałe