Wirus ciągle natarciu

  • 19.02.2021, 15:36 (aktualizacja 19.02.2021, 16:06)
  • Ryszard Bańka
Wirus ciągle  natarciu

Dzisiejsze Aktualności rozpoczynamy od informacji na temat pandemii. Sytuacja nie wygląda najlepiej. Mimo szczepień, mimo obostrzeń liczba zakażeń znowu rośnie.

 

 

W dzisiejszym komunikacie Główny Inspektor Sanitarny poinformował o ponad 8 tysiącach siedmiuset zakażeniach i 241 zgonach. W województwie zachodniopomorskim stwierdzono 346 zakażeń i odnotowano 17 zgonów. Natomiast w województwie pomorskim stwierdzono 787 zakażeń i 13 zgonów. W powiecie szczecineckim zachorowało 17 osób, dwie przegrały walkę z choroba, a w powiecie człuchowskim zachorowało 9 osób a jedna zmarła. Pamiętajmy, że tylko od nas zależy czy choroba zaatakuje ze zdwojoną siłą. Przed nami sezon grypowy, więc trzeba szczególnie uważać. Zasada DDM oraz wietrzenie pomieszczeń powinny na pomóc.

Ryszard Bańka

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe