Aula jak nowa

  • 17.02.2021, 13:19 (aktualizacja 17.02.2021, 13:54)
  • Ryszard Bańka
Aula jak nowa

Od niedawna uczniowie ZS Nr 7 w Białym Borze mogą cieszyć się z nowej sali gimnastycznej i przyszkolnego boiska. W tych dniach zakończył się również remont szkolnej auli. Efekt jest rewelacyjny. To właśnie w szkolnej auli odbywają się wszystkie ważne wydarzania z życia szkoły, a wśród nich m.in. studniówki czy egzaminy maturalne.

 

Aula już od dłuższego czasu znajdowała się na liście ważnych inwestycji do zrealizowania. Inwestycja pochłonęła 280 tys. zł i była realizowana w dwóch etapach. Prawie 130 tys. pochodziło ze środków rządowych jakie Powiat Szczecinecki otrzymał na inwestycje samorządowe w ramach tzw. algorytmu. Pozostałą kwotę samorząd powiatowy dołożył z własnego budżetu. Również w ramach własnych środków, za kwotę 30 tys. zł Powiat Szczecinecki zamierza wyposażyć aulę m.in. w nowe krzesła i ławki. Uchwała w tej sprawie ma zostać podjęta podczas najbliższego posiedzenia Zarządu Powiatu Szczecineckiego.

Ryszard Bańka

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe