Koronawirus nie odpuszcza

  • 20.01.2021, 13:29 (aktualizacja 20.01.2021, 14:39)
  • Ryszard Bańka
Koronawirus nie odpuszcza

Koronawirus ciągle w natarciu. Minionej doby w Polsce stwierdzono prawie 7 tysięcy zakażeń. 443 osoby niestety przegrały walkę z wirusem.

W województwie zachodniopomorskim odnotowano 550 zakażeń. To ciągle bardzo dużo w przeliczeniu na 10 tysięcy mieszkańców. W powiecie szczecineckim minionej doby wykonano prawie 122 testy, 29 wskazało wynik pozytywny. Jedna osoba przegrała walkę z podstępną chorobą. Patrząc na te wyniki jednoznacznie trzeba stwierdzić, że czekając na zaszczepienie się przeciwko wirusowi należy bezwzględnie przestrzegać obowiązujących obostrzeń. Tylko dyscyplina społeczna przy przestrzeganiu wszelkich reguł może ograniczyć rozprzestrzenianie się choroby czego oczywiście życzymy sobie i naszym widzom.

Ryszard Bańka

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe