Żegnamy założyciela Telewizji Zachód

  • 27.12.2020, 18:13 (aktualizacja 27.12.2020, 18:46)
  • Ryszard Bańka
Żegnamy założyciela Telewizji Zachód

26 grudnia w szpitalu w Poznaniu walkę z koronawirusem przegrał Ryszard Rojszczak, pomysłodawca i założyciel Telewizji Zachód.  Przez wiele lat był prezesem zarządu Stowarzyszenia Użytkowników Telewizji Zachód,  Skupił wokół siebie ludzi, którzy, podobnie jak On, potrafili wdrożyć Jego projekt w życie. Zespół się zmieniał, on trwał niezmiennie na posterunku. Niezależnie od działania w telewizji pracował zawodowo w zupełnie innej branży. Realizując swoje marzenia w telewizji bardzo często stawał za kamerę, przed kamerą - nigdy. Dziś Telewizja Zachód jest odzwierciedleniem jego dążeń.  W 2018 roku wyjechał do Poznania, przestał kierować Telewizją, ale pozostał w jej zarządzie. W latach osiemdziesiątych działał w strukturach Solidarności.  Był wspaniałym kolegą i bardzo dobrym szefem. Telewizja poniosła ogromna stratę. Był również bardzo dobrym ojcem i mężem.  Będzie Go nam bardzo brakowało.Składamy szczere wyrazy współczucia rodzinie.

Zarząd i Zespół Redakcyjny TV Zachód.

Ryszard Bańka

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
bronmus45
bronmus45 28.12.2020, 08:10
Przyłączam się do smutku po Jego odejściu, jako wieloletni kolega z pracy (dawna Mleczarnia). Jego serce nigdy nie było obojętne na potrzeby innych ...
Adam
Adam 27.12.2020, 21:18
Wyrazy współczucia to był Wielki Człowiek

Pozostałe