Migana pastorałka

  • 23.12.2020, 14:16 (aktualizacja 23.12.2020, 14:23)
  • Ryszard Bańka
Migana pastorałka

Nadchodzące Święta Bożego Narodzenia będą z pewnością inne niż wszystkie. Pandemia koronawirusa wymogła dystans społeczny. Co raz częściej kontakty służbowe, szkolne czy towarzyskie realizowane są online.

Wpisując się w tę formułę, Fundacja „Jaś i Małgosia" Szkoły i Placówki Terapeutyczne, wraz z uczestnikami organizowanego przez siebie kursu Polskiego Języka Migowego oraz Fundacją „Przyjaciele Języka Migowego", stworzyła klip do pastorałki „Tylko jedna jest taka noc". Autorem słów i muzyki jest Michał Jurkiewicz. Teledysk jest znakiem naszych czasów, powstał z filmików nagranych przez uczestników swoimi własnymi telefonami. Święta Bożego Narodzenia łączą, mimo dystansu, jaki wymogła na nas pandemia.

Ryszard Bańka

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe