Taneczny challenge przed ratuszem

  • 12.10.2020, 13:47 (aktualizacja 12.10.2020, 13:59)
  • Ryszard Bańka
Taneczny challenge przed ratuszem

W sobotę w południe przechodzący przez Plac Wolności przystawali zdziwieni, by popatrzeć na tańczącą przed ratuszem młodzież. Ten taneczny Challenge zorganizował Zespół Tańca Współczesnego Rebelia.


 

Ten taneczny flash mob zachęcał przechodniów do dołączenia do grona tańczących i bawienia się przy utworze Jerusalem. Układ taneczny był bardzo prosty i powtarzalny, co zdecydowanie ułatwiało tańczącym zadanie. Filmik z układem tanecznym do tego utworu krąży na YouTubie już od dawna i jest dość dobrze znany. Cale wydarzenie trwało kilka minut, ale warto było przystanąć i jeśli już nie zatańczyć, to chociaż oklaskami wesprzeć tańczących. Wydarzenie to rozjaśniło trochę mocno przyciemniony pandemią świat. Nie trzeba dodawać, że dystans był zachowany, a tańczący mieli założone maseczki.

Ryszard Bańka

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe