Szczecinecki Program Samorządowy

  • 23.09.2020, 14:54 (aktualizacja 23.09.2020, 15:52)
  • Ryszard Bańka
Szczecinecki Program Samorządowy
A dzisiejsze Aktualności zaczynamy od omówienie Szczecineckiego Programu Samorządowego, w którym jak w pigułce zawarto najważniejsze wydarzenia minionych i zbliżających się dni.

Dziś w Szczecineckim Programie Samorządowym wrócimy do jubileuszu Wiarusów. Przypomnijmy, w miniony weekend Wiarusy świętowały jubileusz 50 – lecia. Burmistrz przypomni też, że jeszcze tylko do niedzieli można głosować na poszczególne projekty Budżetu Obywatelskiego. Prawo do głosowania ma każdy mieszkaniec miasta, niepełnoletnie również. Głosowanie odbywa się poprzez wypełnienie elektronicznej karty do głosowania na stronie internetowej Budżetu Obywatelskiego. Każdy głosujący może oddać głos na maksymalnie pięć projektów. Każda osoba uprawniona do głosowania może zagłosować tylko jeden raz. Ponadto, burmistrz zachęci do głosowania w programie Pod biało-czerwoną. Przypomnijmy, chodzi o zakup i ustawienie masztu z flaga przy pomniku Piłsudskiego. W dzisiejszym programie samorządowym będzie też mowa o elektromobilności.

Ryszard Bańka

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe