Radzili w powiecie

  • 11.09.2020, 17:04 (aktualizacja 11.09.2020, 22:44)
  • Ryszard Bańka
Radzili w powiecie

Na kolejnej sesji dziś zebrali się radni Rady Powiatu Szczecineckiego. Sesja została podzielona na wyraźne dwie części: sprawozdawcza i uchwałodawczą.

 

W części sprawozdawczej radni wysłuchali informacji starosty o pracy Zarządu Powiatu Szczecineckiego, a następnie poznali sprawozdanie z działań podejmowanych na terenie Nadzoru Wodnego w Szczecinku na obszarach powiatów bytowskiego, człuchowskiego, koszalińskiego, szczecineckiego, złotowskiego, w Pile na obszarach powiatów białogardzkiego, drawskiego i świdwińskiego za rok 2019. komisja Rewizyjna przedłożyła swoja informację o pracy w I półroczu, a Powiatowy Urząd Pracy raport z działalności w roku 2019. W części uchwałodawczej radni dokonali zmian w budżecie powiatu i wieloletniej prognozie finansowej, podjęli decyzję w sprawie nieodpłatnego przejęcia przez Powiat Szczecinecki nieruchomości stanowiącej własność Miasta Szczecinek , a także w sprawie udzielenia dotacji Parafii Rzymskokatolickiej p.w. Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Szczecinku na prace konserwatorskie, restauratorskie i roboty budowlane przy kościele mariackim. Odpowiedzi na interpelacje oraz wnioski i zapytania radnych zakończyły obrady.

Ryszard Bańka

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe