Poezja śpiewana pod rybkę

  • 17.08.2020, 15:47
  • Ryszard Bańka
Poezja śpiewana pod rybkę

Tegoroczne wakacje są raczej ubogie w wydarzenia kulturalne. Wszystkiemu winna jest pandemia. Ograniczenia są już stopniowo niwelowane, co nie oznacza, że wszystko wróciło do normy.

Nic zatem dziwnego, że sporym zainteresowaniem cieszył się występ poznańskiego barda Tomasza Bateńczuka. Bateńczuk znany jest z lirycznych wykonań wierszy wielu poetów. Wystąpił na pomoście centralnym grając „do kotleta”, a raczej do „rybki”. Racząc się smażoną rybką serwowaną przez dzierżawcę pomostu konsumenci słuchali znakomicie wykonanych piosenek poetyckich. Okoliczności towarzyszące wydarzeniu może nie najlepsze, ale wykonanie mistrzowskie. Organizatorami wydarzenia byli SzLOT, SAPiK i dzierżawca pomostu.

Ryszard Bańka

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe