Grand Prix w tenisie stołowym rozstrzygnięte

  • 06.07.2020, 14:42 (aktualizacja 06.07.2020, 15:19)
  • Ryszard Bańka
Grand Prix w tenisie stołowym rozstrzygnięte
Zakończyła się kolejna edycja Grand prix Szczecinka w tenisie stołowym. W ostatniej rundzie nie brakowało niespodzianek i to one doprowadziły do przetasowania klasyfikacji generalnej.

W ostatnim turnieju o największą niespodziankę postarał się Szymon Stawowczyk, który w kat. Open niespodziewanie, ale całkowicie zasłużenie zajął pierwsze miejsce. W meczu finałowym pokonał on doświadczonego zawodnika II-ligowego STLA Szczecinek - Adama Radzińskiego. Doskonała dyspozycja Szymona sprawiła, iż rzutem na taśmę wskoczył on na trzecie miejsce podium w ogólnej klasyfikacji. Na kolejnych miejscach uplasowali się: Patryk Lewandowski, Mariusz Radziński, Sylwia Purlis oraz Jakub Lebiecki. W kat. +50 w sobotnich zmaganiach zwyciężył po raz trzeci Antoni Biedziuk, pieczętując tym samym końcowy sukces. Kolejne lokaty zajęli: Andrzej Krawczyk, Andrzej Mysłowski, Ryszard Tomczak, Emil Barnaś oraz Waldemar Kowalczyk. Ostatecznie cykl grand Prix wygrał Patryk Lewandowski przed Adamem Radzińskim i Szymonem Stawowczykiem. W kategorii + 50 tryumfował Antoni Biedziuk przed Andrzejem Krawczykiem i Andrzejem Mysłowskim.

Ryszard Bańka

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe