Odwołany Bieg Osińskiego

  • 16.03.2020, 14:54
  • Ryszard Bańka
Odwołany Bieg Osińskiego

W obliczu trudnej sytuacji, która nas wszystkich dotknęła, jesteśmy zmuszeni odwołać kwietniowy Memoriał im. Winanda Osińskiego. Organizacja tego wydarzenia jest niemożliwa w momencie, gdy zmagamy się z zagrożeniem epidemicznym. Zrobimy co w naszej mocy, by przeprowadzić naszą wspólną imprezę w terminie jesiennym. Konkretnej daty w obliczu wielu zmiennych na razie jednak nie ustalamy.

Zwrot opłaty startowej będzie możliwy w momencie wyznaczenia nowego terminu. Postaramy się poinformować o tym jak najwcześniej, jednak prosimy o chwilę wyrozumiałości.

Od dnia dzisiejszego zawieszona zostaje możliwość zapisania się na udział w biegu głównym i biegach młodzieżowych. O dalszych postanowieniach będziemy informować w osobnych komunikatach. W razie pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt mailowy pod adresem [email protected]

Dbajcie o siebie, swoją formę i stosujcie się do zaleceń. Jesteśmy przekonani, że wyjdziemy z tego silniejsi i z jeszcze większą radością spotkamy się na biegowych trasach!

Ryszard Bańka

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe