Mikołaj i szybki samochód

  • 06.12.2019, 14:23 (aktualizacja 06.12.2019, 17:46)
  • Ryszard Bańka
Mikołaj i szybki samochód

Dziś starosta Krzysztof Lis wyręcza Świętego Mikołaja w niektórych jego czynnościach. Ze swoja świtą odwiedził już Specjalny Ośrodek Szkolno Wychowawczy. Podopiecznym Ośrodka Szkolno – Wychowawczego czytał bajki i podarował kosz pełen prezentów. Natomiast dzieciom z Wielofunkcyjnej Placówki pomocy Rodzinie przygotował inną niespodziankę.

Dobrawszy sobie do pomocy jeszcze Jarka Zwolana zaprosił dzieci na Plac Kamińskiego, gdzie już czekał czerwony Dodgem Challenger SRT i bagażnikiem wypełnionym słodkościami. Oprócz obowiązkowej przejażdżki, każde dziecko mogło zasiąść za kierownicą amerykańskiego auta i poczuć się jak kierowca rajdowy. Zabawy i radości było co niemiara.

Ryszard Bańka

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe