Niedziela, 25.08.2019

Rolnicze problemy

  • 08.07.2019, 12:34 (aktualizacja 08.07.2019, 20:40)
  • Ryszard Bańka
Rolnicze problemy

Pogoda w tym roku nie rozpieszcza nikogo. Nie tylko wczasowicze narzekają, że jest albo za zimno, albo za gorąco. Poważny problem mają rolnicy, który z pewnością odbije się nie tylko na ich kieszeniach, ale także na wszystkich konsumentach. Susza niszczy plony. Kłosy zbóż są puste, zbiory będą bardzo słabe. Problem ten dotyka też hodowców bydła, którzy nie maja odpowiedniej ilości zielonych pasz. Dziś w starostwie rolnicy z terenu powiatu spotkali się ze starostą. Rozmawiano na temat możliwości niwelacji skutków suszy.

Ryszard Bańka
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe

Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji jest organem właściwym w sprawach audiowizualnych usług medialnych na żądanie. KRRiT, Skwer kard. S. Wyszyńskiego 9, 01-015 WARSZAWA, Infolinia: 22 597 31 01.