DKF zaprasza

  • 22.01.2018, 13:22 (aktualizacja 22.01.2018, 17:20)
  • Ryszard Bańka
DKF zaprasza
„Niknięcie” to tytuł filmu, którego przedpremierowy pokaz będzie miał miejsce w Szczecinku w najbliższa środę w ramach Dyskusyjnego Klubu Filmowego SZOK.

Jest to kameralny film psychologiczny nieznanej w Polce holenderskiej reżyserki Boudewijn Koole. Od strony psychologicznej film nie wnosi do tej problematyki nic szczególnie nowego, ale opowiadany jest niewątpliwie dobrze: niespiesznie, delikatnie, subtelnie, bez uderzania w patetyczne i melodramatyczne tony. To kino nastroju, nie dramatycznej akcji: z klasyczną muzyką w tle, pięknymi zdjęciami i zimową scenerią. Ta ostatnia ma swoją dodatkową rolę do odegrania: wielkie, białe przestrzenie przypominają nam o znikomości naszego życia. Projekcja o godz. 18.30

 

 

Ryszard Bańka

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe