Przejdź do głównych treści
Przejdź do wyszukiwarki
Przejdź do głównego menu
Facebook.com
Vimeo.com
Youtube.com
środa, 17 września 2025 16:34
Ułatwienia dostępności
Zaloguj się
AKTUALNOŚCI
OGŁOSZENIA
GALERIA
REKLAMA
YOUTUBE
KONTAKT
Start
Aktualności
Archiwalia
Materiały filmowe
Programy samorządowe
Serwis fotograficzny
Kanał YouTube
Pokaż pozostałe elementy menu
Przeczytaj!
Julia Marciniak: Skromna Mistrzyni Świata, która swoją determinacją inspiruje młodzież do walki o marzenia
Archiwizje Poli i Maćka: październik 1998 w Szczecinku
Nowa strefa relaksu na plaży w Świątkach: Inwestycja z Budżetu Obywatelskiego przekształca Szczecinek w raj dla miłośników wypoczynku i rekreacji
Szczecinek stawia na ekologię: ratusz rezygnuje z plastikowych butelek na rzecz dystrybutorów wody pitnej
Bezrobocie w Szczecinku rośnie: Powiatowa Rada Rynku Pracy omawia nowe przepisy i plan aktywizacji z budżetem 12,6 mln zł
Probne ćwiczenia ewakuacyjne w starostwie powiatowym w Szczecinku: Służby mundurowe testują procedury bezpieczeństwa w praktyce
Tarnobrzeskie "Jezioro" na drugim miejscu w II Międzynarodowym Turnieju im. Marka Dubińskiego we Wrocławiu – niezwykła współpraca pokoleń w zespole z Antonim Biedziukiem na czołowej pozycji!
Nowe Drzwi w Szczecineckim Ratuszu: Połączenie Historycznego Blasku z Nowoczesną Technologią
Festiwal Magii i Nauki w Szczecinku: Magia, Nauka i Tradycja w Serce Miejskiej Kultury
Ekspresjonizm i emocje w nowej wystawie Katarzyny Zawady w Galerii Sztuki Zamek w Szczecinku – zobacz, jak sztuka porusza ważne tematy cielesności i wewnętrznej siły.
Szczecinek w biegu dla Kamila: Ponad 60 biegaczy wsparło 24-latka walczącego z nowotworem mózgu w charytatywnej 5-kilometrowej trasie
„Sport dla każdego” – Integracyjne Święto Aktywności na Stadionie Lechii z Uczestnictwem 20 Klubów Sportowych
Nowoczesne zadaszenie nad boiskiem w Szczecinku – całoroczna hala sportowa dla uczniów i społeczności lokalnej!
Szczecinek Obchodzi Światowy Dzień Choroby Alzheimera: Marsz wsparcia i warsztaty edukacyjne w Miejskim Centrum Wsparcia
Rajd Rowerowy na Powitanie Jesieni - Dołącz do Przygodny na dwóch Kółkach!
Powiat Szczecinecki pozyskuje 762 tysiące zł na poprawę dostępności dla osób z niepełnosprawnościami – nowy minibus i modernizacja szkół w Szczecinku
Dwunastu uczniów szczecineckich szkół średnich przeszło rekrutację do Młodzieżowej Rady Miasta, by zmieniać Szczecinek i angażować się w życie lokalne. Jakie pomysły mają dla swojego miasta?
Jak Maciek odkrywa prawdę o tym, kto naprawdę przynosi dzieci – bocian czy może w kapuście?
Burmistrz Szczecinka, Jerzy Hardie Douglas, podsumowuje kulturalne lato i ogłasza budowę dwóch nowych rond – zmiany w lokalnym ruchu wkrótce nabiorą tempa!
Złóż wniosek o Stypendium i Nagrodę Starosty Szczecineckiego - wsparcie dla utalentowanych studentów i uczniów z powiatu szczecineckiego do 14 października 2025 roku!
Adrian Zandberg w Szczecinku
Pomorze Zachodnie - Kreatywne / Innowacyjne / Nowoczesne – SeiMia
Filmowe Aktualności TV Zachód i Magazyn Telewizji Lokalnych
Wykaz pojazdów dla których wygasną decyzję o ich zarejestrowaniu
Reklama
Strona główna
Artykuły
Artykuły
Wybierz kategorię
Aktualności
Sport
Kultura
Gospodarka
Społeczeństwo
Polityka
Ogłoszenia
Materiały filmowe
Programy samorządowe
Miasto
Region
Media
Reklama
Sortuj
Najnowsze
Najstarsze
Najczęściej czytane
Najlepiej oceniane
Filtruj
Reset
Podziel się żywnością
18.03.2019 14:34
100 lat Archiwów
18.03.2019 14:32
Sprzątnęli swoje śmieci
18.03.2019 14:31
Wiarusy już powitały wiosnę
18.03.2019 14:30
Spotkanie w Bibliotece
18.03.2019 14:29
Opal zaprasza
18.03.2019 14:28
Grom na parkiecie
18.03.2019 14:27
Gorce - atrakcyjne miejsce na wakacje w górach
Małopolskie Gorce, położone w Beskidach Zachodnich, charakteryzują się licznymi grzbietami górskimi, rozchodzącymi się od szczytu Turbacz (1310 m n.p.m.) we wszystkich kierunkach. Dominują w nich łagodne szczyty, wśród nich, wspomniany już najwyższy Turbacz, Jaworzyna Kamienicka (1 8m n.p.m.), Kiczora (1 282 m n.p.m.), Kudłoń (1276 m n.p.m.), Czoło Turbacza (1259 m n.p.m.) i Gorc Kamienicki (1228 m n.p.m.). Południowo-wschodni grzbiet Gorców sięga pasma Pienin z Lubaniem (1225 m n.p.m.), jako najwyższym szczytem, a następnie Pasterskim Wierchem, Runkiem i Marszałkiem. Północno-zachodnie grzbiety obejmują Obidowiec i szczyt Suhora wraz z obserwatorium astronomicznym, którego właścicielem i operatorem jest Uniwersytet Pedagogiczny w Krakowie.
18.03.2019 11:00
Okruchy na niedzielę
15.03.2019 21:16
Aktualnosci TV Zachód
15.03.2019 21:14
poprzednia
1
...
730
731
732
733
734
735
736
...
następna
POGODA
Temperatura:
16
°
C
Miasto:
Szczecinek
Ciśnienie: 1015 hPa
Wiatr: 23 km/h
GORĄCE TEMATY
Odszedł Dominik Jarociński - wieloletni rzecznik RDLP w Szczecinku
Liczba pozytywnych reakcji użytkowników do artykułu:
1
Uroczystosci z okazji zakończenia II wojny światowej
Liczba pozytywnych reakcji użytkowników do artykułu:
0
Archiwizja - czwartki artystyczne w SzOKu
Liczba pozytywnych reakcji użytkowników do artykułu:
0
Reklama