Przejdź do głównych treści
Przejdź do wyszukiwarki
Przejdź do głównego menu
Facebook.com
Vimeo.com
Youtube.com
wtorek, 16 września 2025 22:17
Ułatwienia dostępności
Zaloguj się
AKTUALNOŚCI
OGŁOSZENIA
GALERIA
REKLAMA
YOUTUBE
KONTAKT
Start
Aktualności
Archiwalia
Materiały filmowe
Programy samorządowe
Serwis fotograficzny
Kanał YouTube
Pokaż pozostałe elementy menu
Przeczytaj!
Weekendowe wydarzenia w Szczecinku: Nowe drzwi w ratuszu, zadaszone boisko i sportowy weekend dla wszystkich!
Podróż w czasie: Powroty do Szczecinka z 1998 roku z archiwami Telewizji "Zachód"
Tarnobrzeskie "Jezioro" na drugim miejscu w II Międzynarodowym Turnieju im. Marka Dubińskiego we Wrocławiu – niezwykła współpraca pokoleń w zespole z Antonim Biedziukiem na czołowej pozycji!
Nowe Drzwi w Szczecineckim Ratuszu: Połączenie Historycznego Blasku z Nowoczesną Technologią
Festiwal Magii i Nauki w Szczecinku: Magia, Nauka i Tradycja w Serce Miejskiej Kultury
Ekspresjonizm i emocje w nowej wystawie Katarzyny Zawady w Galerii Sztuki Zamek w Szczecinku – zobacz, jak sztuka porusza ważne tematy cielesności i wewnętrznej siły.
Szczecinek w biegu dla Kamila: Ponad 60 biegaczy wsparło 24-latka walczącego z nowotworem mózgu w charytatywnej 5-kilometrowej trasie
„Sport dla każdego” – Integracyjne Święto Aktywności na Stadionie Lechii z Uczestnictwem 20 Klubów Sportowych
Nowoczesne zadaszenie nad boiskiem w Szczecinku – całoroczna hala sportowa dla uczniów i społeczności lokalnej!
Szczecinek Obchodzi Światowy Dzień Choroby Alzheimera: Marsz wsparcia i warsztaty edukacyjne w Miejskim Centrum Wsparcia
Rajd Rowerowy na Powitanie Jesieni - Dołącz do Przygodny na dwóch Kółkach!
Powiat Szczecinecki pozyskuje 762 tysiące zł na poprawę dostępności dla osób z niepełnosprawnościami – nowy minibus i modernizacja szkół w Szczecinku
Dwunastu uczniów szczecineckich szkół średnich przeszło rekrutację do Młodzieżowej Rady Miasta, by zmieniać Szczecinek i angażować się w życie lokalne. Jakie pomysły mają dla swojego miasta?
Jak Maciek odkrywa prawdę o tym, kto naprawdę przynosi dzieci – bocian czy może w kapuście?
Burmistrz Szczecinka, Jerzy Hardie Douglas, podsumowuje kulturalne lato i ogłasza budowę dwóch nowych rond – zmiany w lokalnym ruchu wkrótce nabiorą tempa!
Mundurowi w Akcji: Relacje z Interwencji Policji, Straży Miejskiej i Pożarnej z Minionego Tygodnia
Remont szczecineckiej pływalni trwa dłużej, ale mieszkańcy mogą liczyć na zniżki i udogodnienia – prezes Aqua Tur, Olga Gasiul, zdradza plany w audycji "Kto jest kim"
Zabytek Szczecinka z XIX wieku zyskuje ochronę - historyczny budynek wpisany do rejestru zabytków województwa zachodniopomorskiego
Powiat Szczecinecki inwestuje w przyszłość – 20 tys. zł na renowację zabytkowego stropu zakrystii kościoła pw. Narodzenia Najświętszej Maryi Panny
„Emocje w kolorze”: Wernisaż Katarzyny Zawady w Galerii Sztuki ZAMEK – odkryj ekspresjonistyczną siłę młodej artystki 12 września!
Złóż wniosek o Stypendium i Nagrodę Starosty Szczecineckiego - wsparcie dla utalentowanych studentów i uczniów z powiatu szczecineckiego do 14 października 2025 roku!
Adrian Zandberg w Szczecinku
Pomorze Zachodnie - Kreatywne / Innowacyjne / Nowoczesne – SeiMia
Filmowe Aktualności TV Zachód i Magazyn Telewizji Lokalnych
Wykaz pojazdów dla których wygasną decyzję o ich zarejestrowaniu
Reklama
Strona główna
Artykuły
Artykuły
Wybierz kategorię
Aktualności
Sport
Kultura
Gospodarka
Społeczeństwo
Polityka
Ogłoszenia
Materiały filmowe
Programy samorządowe
Miasto
Region
Media
Reklama
Sortuj
Najnowsze
Najstarsze
Najczęściej czytane
Najlepiej oceniane
Filtruj
Reset
Mimo przeciwności - ZAGRALI!
Po raz trzydziesty zagrała Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Tym razem wolontariusze kwestowali na rzecz okulistyki dziecięcej. Tegorocznej zbiórce towarzyszyło hasło: Przejrzyj na oczy, bo zakupiony sprzęt ma pomóc w leczeniu ciężkich schorzeń narządu wzroku. Niestety, tegoroczny finał nie przebiegał zgodnie z planem. Wszystkie plany torpedowała pogoda i pandemia.
31.01.2022 12:36
FUKS - ferie z Sapikiem
31.01.2022 12:31
W jaki sposób kierownicy sklepów mogą lepiej odpowiadać na potrzeby pracowników
Bez względu na to, jak zautomatyzowane staną się sieci handlowe, pracownicy sklepu zawsze będą wartościową częścią procesu zakupowego. Muszą jednak czuć się doceniani, zwłaszcza biorąc pod uwagę presję, z którą muszą się zmierzyć, żeby zadowolić klientów zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i e-commerce. Z dodatkowym wsparciem i udogodnieniami mogą stawić czoła wypaleniu i zmęczeniu, które z pewnością wpływa na zakłócenie działalności detalicznej, realizację głównych zadań i inicjatyw oraz doprowadza do pogorszenia się doświadczenia klienta sklepu.
31.01.2022 12:00
Na cmentarzu niebezpiecznie - zakaz wstępu.
30.01.2022 10:25
Ostrzeżenie pogodowe
29.01.2022 14:11
Filmowe Aktualności TV Zachód
29.01.2022 13:54
Archiwizje WOŚP 1999
28.01.2022 16:00
Okruchy na niedzielę
28.01.2022 14:31
Rysuje Maciek
28.01.2022 14:31
Uwaga!!!! Wirus w natarciu!
. Nowy wariant koronawirusa omikron jest już dominującym wariantem w Polsce. Oznacza to, ze teraz wzrosty zakażeń będą coraz gwałtowniejsze.
28.01.2022 14:29
poprzednia
1
...
434
435
436
437
438
439
440
...
następna
POGODA
Temperatura:
14
°
C
Miasto:
Szczecinek
Ciśnienie: 1011 hPa
Wiatr: 20 km/h
GORĄCE TEMATY
Odszedł Dominik Jarociński - wieloletni rzecznik RDLP w Szczecinku
Liczba pozytywnych reakcji użytkowników do artykułu:
1
Uroczystosci z okazji zakończenia II wojny światowej
Liczba pozytywnych reakcji użytkowników do artykułu:
0
Archiwizja - czwartki artystyczne w SzOKu
Liczba pozytywnych reakcji użytkowników do artykułu:
0
Reklama