W ostatnim, przed wakacjami programie ELKA News reporterki postanowiły zapytać uczniów i nauczycieli jak spędza dwa miesiące laby. Odpowiedzi były różne. My też życzymy im spokojnych i dobrych wakacji.
Reklama
Wakacje w szkołach
Uczniowie i nauczyciele o planach na wakacje. Jak spędzą dwa miesiące laby?
W ostatnim programie ELKA News reporterki zapytały uczniów i nauczycieli, jak zamierzają spędzić dwa miesiące wakacji. Odpowiedzi były różne, ale wszystkim życzymy spokojnego i dobrego letniego wypoczynku.
- Dzisiaj, 19:14
Reklama
Napisz komentarz
Komentarze