Październik jest Miesiącem Świadomości Raka Piersi, znanym jako "Miesiąc Różowej Wstążeczki", symbolizuje walkę z tą chorobą i podnoszenie świadomości na temat profilaktyki i wczesnej diagnostyki. Mająca na celu edukację społeczeństwa kampania przybiera rożne formy. Szczecineckie Amazonki zaprosiły panie do udziału w aeroboxingu łączącego sport, energię, edukację i siłę kobiet w pokonywaniu przeszkód, w tym raka piersi.
Reklama
Amazonki w ruchu
Szczecineckie Amazonki zaprosiły mieszkanki na aeroboxing — sport, edukacja i profilaktyka w Miesiącu Różowej Wstążeczki
W październiku, Miesiącu Różowej Wstążeczki, Szczecineckie Amazonki zaprosiły mieszkanki Szczecinka na aeroboxing łączący sport, energię i edukację. Inicjatywa ma na celu podniesienie świadomości, promocję profilaktyki i wczesnej diagnostyki oraz pokazanie siły kobiet w walce z rakiem piersi.
- Dzisiaj, 16:17
Reklama
Reklama
Reklama
Napisz komentarz
Komentarze