Czwartek, 17.01.2019

Z-ca burmistrza o ...

  • 27.09.2017, 00:00
  • TV Zachód
Z-ca burmistrza o ...
Dziś w programie samorządowym będzie mowa o przebudowie kwartału ulic Parkowa - Junacka - Drzymały. Zastępca burmistrza Daniel Rak powie o przebiegu prac i czekających nas utrudnieniach. Ponadto, w programie będzie mowa o wieży wodociągowej, w której miało powstać obserwatorium astronomiczne i planetarium. Wygląda na to, że wieża będzie musiała poczekać na lepsze czasy. Burmistrz wspomni tez o 25 leciu Związku Miast i Gmin Dorzecza Parsęty oraz o kolejnych dotacjach, które miasto otrzyma od Związku.
TV Zachód
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe

Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji jest organem właściwym w sprawach audiowizualnych usług medialnych na żądanie. KRRiT, Skwer kard. S. Wyszyńskiego 9, 01-015 WARSZAWA, Infolinia: 22 597 31 01.