Środa, 19.06.2019

TV Online

  • 25.10.2017, 00:00
  • TV Zachód
TV Online Vectry czyli 100 kanałów telewizyjnych do oglądania poza domem abonenta. Od października usługa TV Online Vectry to możliwość oglądania 125 programów telewizyjnych także na komputerze i urządzeniach mobilnych. Aż 100 kanałów jest dostępnych poza domem abonenta, co jest obecnie najlepszą na rynku propozycją dla mobilnych internautów. Wszystkie te programy, dzięki aplikacjom mobilnym na smartfony oraz tablety, można oglądać w dowolnym miejscu z dostępem do internetu, niezależnie od dostawcy.
TV Zachód
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe

Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji jest organem właściwym w sprawach audiowizualnych usług medialnych na żądanie. KRRiT, Skwer kard. S. Wyszyńskiego 9, 01-015 WARSZAWA, Infolinia: 22 597 31 01.