Niedziela, 22.09.2019

Kiermasz w parku

  • 11.12.2017, 00:00
  • TV Zachód
Kiermasz w parku


W tradycji przedświątecznej jest organizacja różnego rodzaju kiermaszów. Celem jest stworzenie możliwości obejrzenia i ewentualnego nabycia różnych ozdób świątecznych oraz upominków. Gmina Szczecinek zorganizowała taki kiermasz na placu przed muszla koncertową. Na straganach różności - od bombek, choinek, stroików, Mikołajów po świąteczne wypieki. Na scenie prezentowały się zespoły ludowe, przeprowadzono Konkurs na najładniejszą ozdobę świąteczną.
TV Zachód
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe

Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji jest organem właściwym w sprawach audiowizualnych usług medialnych na żądanie. KRRiT, Skwer kard. S. Wyszyńskiego 9, 01-015 WARSZAWA, Infolinia: 22 597 31 01.