Szczecinecki Program Samorządowy

  • 09.06.2021, 13:26 (aktualizacja 09.06.2021, 16:15)
  • Ryszard Bańka
Szczecinecki Program Samorządowy
Programy samorządowe to bardzo dobry sposób komunikacji władz miasta z mieszkańcami. Samorządowcy w tych programach przekazują szereg informacji o aktualnych działaniach, które nie zawsze wzbudzają zainteresowanie mediów. W Telewizji Zachód Szczecinecki Program Samorządowy nadawany jest w każda środę.

Dziś w programie samorządowym będzie mowa przede wszystkim o realizacji inwestycji drogowych. A tych jest sporo. Niedawno zakończono budowę ronda na ulicy Kołobrzeskiej i łącznika pomiędzy ulicami Polną i Kołobrzeską. Czas na nadanie nazwy nowej ulicy. Trwa budowa na ulicy Prusa, niebawem rusza roboty na ulicy Poprzecznej. Więcej o tych i innych inwestycjach drogowych dowiemy się oglądając Szczecinecki Program Samorządowy.

 

Ryszard Bańka

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe