Szczecinecki Program Samorządowy

  • 17.03.2021, 12:21 (aktualizacja 17.03.2021, 16:59)
  • Ryszard Bańka
Szczecinecki Program Samorządowy
Szczecinecki Program Samorządowy pozwala przedstawicielom samorządu na przekazanie mieszkańcom miasta ważnych informacji na temat funkcjonowania organów miasta. Program emitujemy zawsze w środę.

Dziś w Szczecineckim Programie Samorządowym będzie mowa o śmieciach. Oglądając program poznamy drogę odpadów od momentu ich wytworzenia aż do punktu odbioru. Poznamy też koszty ich odbioru. Coraz więcej samorządów podwyższa opłaty za śmieci. Wynika to z różnych przyczyn: zła segregacja przez mieszkańców, wzrost kosztów stałych w punktach odbioru, wzrost cen paliw i energii i można by długo jeszcze wyliczać. Za to wszystko oczywiście zapłaci producent odpadów czyli przeciętny mieszkaniec miasta. I tu Szczecinek nie jest wyjątkiem. Ale szczegóły w programie.

 

Ryszard Bańka

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe