Podwyżka czynszu z odroczoną płatnością.

  • 03.03.2021, 14:09 (aktualizacja 03.03.2021, 14:16)
  • Ryszard Bańka
Podwyżka czynszu z odroczoną płatnością.

A teraz o podwyżce czynszu, która jest, ale na pierwszy rzut oka jej nie ma. Szczecinecka Spółdzielnia Mieszkaniowa pisemnie poinformowała swoich członków o zmianie wysokości niektórych opłat zależnych od spółdzielni.

Z dniem 1 czerwca podwyższono stawki opłaty eksploatacyjnej o 25 gr za każdy metr kwadratowy. Jednocześnie w takiej samej wysokości obniżono stawkę zaliczki za centralne ogrzewanie. W rezultacie miesięczna wysokość opłaty się nie zmieni. Haczyk tkwi w rozliczeniu rocznym za centralne ogrzewanie. Obniżenie zaliczki za centralne zostanie podwyższone w rozliczeniu rocznym i to jednorazowo. W ten sposób zarząd spółdzielni ukrywa podwyżkę czynszu, a rocznie w przypadku mieszkania 50-metrowego jest to około 150 złotych.

Ryszard Bańka

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe