Szczecinecki Program Samorządowy

  • 03.03.2021, 14:08 (aktualizacja 03.03.2021, 14:17)
  • Ryszard Bańka
Szczecinecki Program Samorządowy

Już wkrótce szczecinecki dworzec odzyska swój dawny blask. Przypomnijmy, obiekt jest wpisany do rejestru zabytków i podlega ochronie konserwatorskiej. Przez lata PKP nie poczuwało się do obowiązku utrzymania obiektu w należytym stanie. Miasto od kilku lat zabiega o jego przejęcie i wreszcie nadszedł ten czas, kiedy będzie można powiedzieć, że jest to już budynek, którego właścicielem jest samorząd. Renowacja obiektu potrwa kilka lat. Najważniejsze jednak jest to, że miasto może go właściwie zagospodarować i odnowić – zapewnia burmistrz w Szczecineckim Programie Samorządowym.

Ponadto w programie samorządowym będzie mowa o sposobie składania petycji do władz miasta. Burmistrz wyjaśni, kiedy taka petycja pozostaje bez rozpatrzenia, a kiedy i w jaki sposób udzielana jest odpowiedź. Mieszkańcy ulicy Tuwima otrzymają dobrą informację na temat remontu tej arterii.

 

Ryszard Bańka

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe