Trwa remont sali w ZS Nr 7

  • 24.11.2020, 15:23
  • Źródło: Starostwo Powiatowe
Trwa remont sali w ZS Nr 7

Trwa remont sali gimnastycznej w ZS Nr 7 w Białym Borze. Prace powinny znaleźć swój finał na początku grudnia. Dziś (24.11) ich postępy w obecności dyrektor Wydziału Inwestycji Urszuli Paciorek oraz dyrektor szkoły Renaty Piszcz oceniał starosta Krzysztof Lis.

Na sportowej wykładzinie PCV wyznaczono już boiska do gry w siatkówkę, koszykówkę i piłkę ręczną. Wymieniono również stolarkę drzwiową, grzejniki oraz wyremontowano instalację elektryczną. Wciąż trwają jednak prace tynkarsko murarskie. Nowe oblicze zyskuje nie tylko sama sala, ale również jej zaplecze.

Wartość inwestycji to ponad 415 tys. zł brutto. Na jego realizację Powiat Szczecinecki otrzymał dofinansowanie z Ministerstwa Sportu ze spodków Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej w ramach Programu Sportowa Polska – Program Rozwoju Lokalnej Infrastruktury Sportowej, w wysokości 50%, czyli ponad 207tys. zł.

Warto również wspomnieć, że w tym samym czasie trwa remont szkolnej auli, a od dłuższego już czasu ZS Nr 7 w Białym Borze może poszczycić się nowym boiskiem, dwutorową bieżnią oraz sprzętem do siłowni.

Źródło: Starostwo Powiatowe

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe