Wyróżnienie dla Kronospanu

  • 25.09.2020, 17:18
  • Źródło: Kronospan
Wyróżnienie dla Kronospanu

Ogólnopolska Izba Gospodarcza Producentów Mebli doceniła zaangażowanie Kronospan w walkę z epidemią SARS-COV-2. Kronospan był jedną z firm, które 16 września odebrały wyróżnienie - Ambasador Meblarstwa w kategorii Społeczna Odpowiedzialność Biznesu.

Wyróżnienie to przyznano w tym roku po raz pierwszy, tym firmom, które w sposób szczególny zaangażowały się w pomoc lokalnej społeczności w walce z epidemią. Uroczystość wręczenia Ambasadorów Meblarstwa odbyła się podczas V Ogólnopolskiego Kongresu Meblarskiego w Poznaniu. Kronospan już na początku pandemii zwrócił się do szpitali w miastach, w których firma ma zakłady z pytaniem – jakiej pomocy potrzebują? I dokładnie taka pomoc trafiła do lekarzy, pielęgniarek i pacjentów. Szpital w Szczecinku otrzymał nowoczesny sprzęt do endoskopii. Mielecka placówka nową karetkę transportową. Zakład Kronospan w Pustkowie Osiedlu przekazał dotację finansową dla dębickiego szpitala. Zakłady w Strzelcach Opolskich przekazały lekarzom i pielęgniarkom z tamtejszego szpitala środki ochrony osobistej oraz zamgławiacz do dezynfekcji pomieszczeń. Kronospan opracował i wdrożył w swoich zakładach procedury bezpieczeństwa dla pracowników oraz dostawców.

Działania Kronospan na polu biznesu i ochrony środowiska wielokrotnie doceniono. Między innymi w 2020 roku Kronospan otrzymał tytuł Ambasadora Polskiej Przedsiębiorczości oraz Fabryki Roku 2019.

 

 

 

 

Źródło: Kronospan

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe