„Karta Gościa – sposób na miasto!

  • 29.06.2020, 17:26
  • Źródło: SzLOT
„Karta Gościa – sposób na miasto!

Wybierasz się na wakacje z rodziną i szukasz atrakcji dla najmłodszych? Karta Gościa to rozwiązanie dla Ciebie.

KARTA GOŚCIA to pakiet zniżek oferowanych przez miasto Szczecinek oraz szczecineckich gestorów branży turystycznej, gastronomicznej, rozrywkowej i sportowej, który daje gościom zakwaterowanym w naszych hotelach i pensjonatach możliwość korzystania z wielu upustów na całe spektrum atrakcji.

KARTĘ GOŚCIA otrzymuje się bezpłatnie, wystarczy zatrzymać się w którymś z ośrodków wymienionych poniżej. Chcecie wypoczywać taniej? Poproś w swoim miejscu zakwaterowania o KARTĘ GOŚCIA.

Lista miejsc, w których honorowana jest Szczecinecka KARTA GOŚCIA zostanie opublikowana 30 czerwca 2020 na stronie www.szlot.pl w zakładce „KARTA GOŚCIA”.

Dla PARTNERÓW: Prowadzisz swoją działalność i chcesz zaistnieć na mapie turystycznej Szczecinka? Już dziś zostań partnerem programu KARTA GOŚCIA.

Każdy z partnerów sam określa wielkość upustu, który udzielony zostanie posiadaczowi Karty Gościa. Dla Was to niewiele, ale być może dla tych, którzy zastanawiają się na tym gdzie jechać na wakacje, ten właśnie rabat będzie decydował o tym jaki kierunek wybiorą.

Do programu przystąpiło wielu, ale w dalszym ciągu zapraszamy do współpracy inne podmioty. Im nas więcej, tym nasz głos będzie donośniejszy! Mam nadzieję, że dzięki planowanym akcjom promocyjnym, będzie on słyszalny w całym kraju!

Ta akcja nie jest dla nas. Ona jest dla Was, dla tych wszystkich, których przychody zależą także od liczby turystów odwiedzających nasze miasto.

Przekonani jesteśmy, że podmioty, które uczestniczą w programie Karta Gościa wyraźnie odczują wzrost liczby klientów, więc i Ciebie zapraszamy do współpracy.

Udział w programie jest nieodpłatny. Regulamin akcji do pobrania znajduje się na stronie: https://szlot.pl/karta-goscia-sposob-na-miasto/

Chcesz dołączyć? Masz wątpliwości? Dodatkowe pytania? Zadzwoń do nas +48 536 924 998. Jesteśmy do Waszej dyspozycji nawet w weekend!

Źródło: SzLOT

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe