Koleje wsparcie

  • 24.06.2020, 11:15
  • Źródło: Starostwo Powiatowe
Koleje wsparcie

Powiat Szczecinecki może się cieszyć z kolejnego sukcesu – dofinansowania z Ministerstwa Finansów w wysokości 1 035 441, 00 zł na przebudowę niespełna 2.2 km odcinka drogi powiatowej w gminie Grzmiąca.

Pracownicy Wydziału Funduszy Zewnętrznych, Współpracy i Rozwoju przedłożyli resortowi bardzo dobrze przygotowany wniosek, który poparli Minister Infrastruktury Andrzej Adamczyk oraz Sekretarz Stanu w Ministerstwie Środowiska, poseł Małgorzata Golińska.

Odcinek o którym mowa łączy przejazd kolejowy i skrzyżowanie z drogą gminną prowadzącą do miejscowości Sucha. Koszt przedsięwzięcia to ponad 2,261 mln zł. Zadanie będzie realizowane dwuetapowo. W I etapie zostanie przebudowany most na rzece Raduszka wraz z drogą dojazdową na odcinku od miejscowości Grzmiąca, o długości 946,59 m. W II etapie nowe oblicze zyska kolejny odcinek drogi w kierunku miejscowości Sucha o długości 1,2 km.

Źródło: Starostwo Powiatowe

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe