Bezinteresowna pomoc

  • 06.06.2020, 21:21
  • Źródło: Starostwo Powiatowe
Bezinteresowna pomoc

Najszczerszy dar - bezinteresowna pomoc - Mariusz Kizielewicz, właściciel firmy AQUAMAR bezpłatnie wyczyścił zabrudzone fasady budynków Specjalnego Ośrodka Szkolono Wychowawczego w Szczecinku.

Czy może być coś piękniejszego w człowieku niż chęć niesienia bezinteresownej pomocy? - gdyby ktoś chciał na własne oczy ujrzeć efekty najszczerszego daru – bezinteresownej pomocy – wystarczy, że odwiedzi Specjalny Ośrodek Szkolno Wychowawczy im. Jana Brzechwy w Szczecinku i spojrzy na budynek placówki. Fasada ośrodka była przybrudzona już od dłuższego czasu. Do jej wyczyszczenia przymierzała się zarówno dyrekcja placówki jak i samorząd powiatowy. Z pomocą pospieszył jednak Mariusz Kizielewicz, właściciel firmy AQUAMAR ze Szczecinka, który usługę czyszczenia wykonał bezpłatnie. 

Zaczęło się od tego, że pan Mariusz użyczył nam nieodpłatnie podnośnika, abyśmy mogli wymienić przepalone lampy w sali gimnastycznej – wyjaśnia dyrektor ośrodka Barbara Zasada. - Gdy pan Mariusz zobaczył jak wygląda elewacja na naszych budynkach od strony północnej, zaproponował, że wyczyści je swoim specjalistycznym sprzętem za darmo. Prace trwały przeszło miesiąc, a budynki metr po metrze – a jest ich ponad 1500 – odzyskiwały swój dawny koloryt. Zabieg oczyszczenia fasady budynków mógłby pochłonąć nawet 10 tys. zł. Oszczędzone w ten sposób pieniądze zostaną wydatkowane SOSW na inny ważny cel.

 

 

 

Źródło: Starostwo Powiatowe

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe