Las w obiektywie

  • 13.05.2020, 16:39 (aktualizacja 13.05.2020, 16:54)
  • Żródło: SP nr 5
Las w obiektywie

Uczniowie Szkoły Podstawowej Nr 5 mają możliwość rozwijania swoich pasji. Jedną z nich jest fotografowanie. Niestety z powodu zagrożenia koronawirusem, kółko fotograficzne działające w szkole troszeczkę musiało zwolnić tempa, nie było możliwości spotkania się czy wyjścia w plener. Są jednak tacy młodzi ludzie, dla których las i fotografowanie przyrody jest na tyle ważnym i istotnym elementem życia, że gdy tylko można było wyjść w teren, bezzwłocznie to zrobili. Uczeń naszej szkoły Jakub Klimek potrafi w zadziwiający sposób dostrzec to czego inni nie zauważają, obiektywem aparatu, umiejętnie wyodrębni mały element, obok którego przechodzi mnóstwo ludzi nie zwracając na ten szczegół kompletnie uwagi. Ma umiejętność wychwytywania niezwykłych miejsc, sytuacji czy choćby padającego ciekawie światła lub cienia.

Oto kilka przykładów zdjęć Kuby – nastolatka, prawdziwego pasjonata leśnej przyrody. Opiekun koła fotograficznego J.Marek-Wilczyńska

Źródło: SP nr 5

Zdjęcia (3)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe