Trwają prace przy budowie boisk

  • 22.04.2020, 15:09
  • Żródło: Piotr Rozmus
Trwają prace przy budowie boisk

Trwają prace przy budowie boisk - nowe obiekty powstają przy ZS Nr 7 w Białym Borze i ZS Nr 2 w Szczecinku.

Mimo trwającej pandemii COVID 19, nie ustają prace przy budowie boiska przy ZS Nr 7 w Białym Borze. Choć koronawirus na pewno skomplikował realizację inwestycji, nic nie wskazuje na to, żeby nie miała się ona zakończyć w pierwotnie wyznaczonym terminie, czyli 8 czerwca 2020r. Boisko wyposażone będzie w sztuczną, elastyczną nawierzchnię w formie kostki gumowej, pola do gry w siatkówkę, koszykówkę, piłkę ręczną i badmintona, a także bieżnie proste, 1 i 2-torową.

Warto przypomnieć, że nowe oblicze zyska również boisko przy ZS Nr 2 im. Warcisława IV w Szczecinku. Wartość obu inwestycji to prawie 670 tys. zł. Powiat Szczecinecki otrzymał 50% dofinansowanie z Ministerstwa Sportu i Turystyki w ramach Programu Sportowa PolskaProgram rozwoju lokalnej infrastruktury sportowej. Co ważne równocześnie trwają także remonty sal gimnastycznych obu szkół.

Źródło: Piotr Rozmus

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe