KSW w Pile

  • 05.03.2020, 09:32
  • Żródło: Krzysztof Pajewski
KSW w Pile

W Pile odbył się VII Turniej im.Tadeusza Pietrzykowskiego w Kicboksingu. Zawody zostały rozegrane w hali sportowej Zespołu Szkół Gastronomicznych.Zawodnicy startowali w kategoriach kadeta, juniora i seniora.W zawodach dobrze zaprezentowali się zawodnicy KSW Szczecinek.

Seniorzy: w kat. wag - 94 kg 1 miejsce zajął Tomasz Dzimiński.

Kadeci: kat.wag 63 kg 1 miejsce Michał Kasprzak.

kat.wag +69 kg 1 miejsce Kacper Kuczko.

Juniorzy: kat.wag -69 kg 1 miejsce Szymon Gaczyński najbardziej utytułowany zawodnik KSW Szczecinek z zawodników biorących udział w imprezie Mistrz Polski 2019 i członek Kadry Kadetów, w finale po bardzo zaciętym pojedynku zwyciężył z Michałem Błotnickim dwukrotnym Mistrzem Polski z 2018 roku, stosunkiem głosów 2:1.Dla Szymona był to ostatni sprawdzian przed Mistrzostwami Polski, które odbędą się w dniach 22 - 23 marca w Płocku.

Trenerzy Krzysztof Pajewski i Zbigniew Sołtys.

Źródło: Krzysztof Pajewski

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe