AP Szczecinek na turnieju Energa Cup w Słupsku

  • 24.01.2020, 14:47
  • Ryszard Rojszczak

Tym razem nasi mali sportowcy rocznik 2013 (trener Dorian Pacałaty) pojechali na turnieju Energa Cup w Słupsku.

Skład AP Szczecinek 2013: Kacper Jaskulowski, Dominik Malecki,Oliwier Malecki, Oliwier Colombo, Dawid Pukajło, Gabriel Biedula, Mateusz Jabłoński.

Turniej był rozgrywany w charakterystyce Ligi Mistrzów - przed turniejem trenerzy losowali nazwy zespołów. Wylosowaliśmy Manchester United. Mecze trwały po 10 minut, grano systemem każdy z każdym. Jak to zawsze w takich turniejach dla najmłodszych bywa - nie była prowadzona klasyfikacja końcowa. Po zakończeniu turnieju każdy zawodnik otrzymał pamiątkowy medal, różne małe gadżety sponsorowane przez firmę Energa. Wybrano również najbardziej wszechstronnych zawodników z każdego zespołu. W naszym zespole wyróżniony został Mateusz Jabłoński. 

Ryszard Rojszczak

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe