Spotkania wigilijne

  • 17.12.2019, 16:55
  • Źródło: Piotr Rozmus
Spotkania wigilijne

Ostatnie dni przed Świętami Bożego Narodzenia to czas wielu spotkań. Starosta Krzysztof Lis odpowiadając na liczne zaproszenia stara się zasiąść do wigilijnego stołu z przedstawicielami firm, instytucji i stowarzyszeń.

W ubiegłym tygodniu, z okazji Mikołajek Starosta Krzysztof Lis odwiedził dzieci ze Specjalnego Ośrodka Szkolno- Wychowawczego i Wielofunkcyjnej Placówki Pomocy Rodzinie. Dziś, 17 grudnia w internacie ZS Nr 2 połamał się opłatkiem z członkami szczecineckiego Koła Polskiego Związku Niewidomych. W spotkaniu uczestniczył również zastępca dyrektora PCPR Jacek Woynicz. Gości przywitała prezes Koła Anna Domaszczyk, a zaraz potem Starosta złożył obecnym świąteczne życzenia. Po życzeniach Starosty przyszedł czas na wspólne łamanie się opłatkiem i kolędowanie. Oczywiście na świątecznym stole nie mogło zabraknąć tradycyjnych pyszności m.in. pierogów czy barszczu. Później, razem z Burmistrzem Białego Boru Pawłem Mikołajewskim złożyli wizytę dzieciom z placówki terapeutycznej „Jaś i Małgosia”. Zjawili się tam z koszem łakoci, złożyli życzenia dzieciom, pracownikom oraz rodzicom, którzy towarzyszyli swym pociechom w zajęciach.

Źródło: Piotr Rozmus

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe