Karmimy Psiaki

  • 16.12.2019, 15:55
  • Ryszard Rojszczak
Karmimy Psiaki

Szczecinek i okolice wysyła prezenty bezdomnym zwierzakom ze Schroniska dla zwierząt! 

W grudniu "Karmimy Psiaki" przeprowadza akcję "Charytatywna Choinka", w której zachęca do robienia prezentów bezdomnym psiakom i kociakom. Na pomoc czekają setki zwierzaków z całej Polski, w tym podopieczni schroniska dla zwierząt w Szczecinku. Dzięki specjalnemu mechanizmowi na stronie www.karmimypsiaki.pl/charytatywnachoinka każdy może wybrać psa lub kota, dla którego zrobi świąteczny prezent, dostosowany do jego indywidualnych potrzeb.
W akcji "Charytaywna Choinkia" organizatorzy zachęcają do zrobienia spersonalizowanego prezentu Bezdomniakowi ze schroniska. Stawiają na pomoc celowaną, tak by odpowiedzieć na indywidualne potrzeby psiaków i kociaków. W prezencie świątecznym dla wybranego bezdomniaka znajduje się dokładnie to, czego dany zwierzak potrzebuje.
Do akcji można włączyć się online. Na stronie www.karmimypsiaki.pl/charytatywnachoinka umieszczono specjalne narzędzie, które umożliwia wybór konkretnego zwierzaka, poznanie jego potrzeb i wysłanie mu gwiazdkowego prezentu. Poniżej można poznać bliżej "Pokera" - cudownego psiaka ze Schroniska dla zwierząt w Szczecinku.

Ryszard Rojszczak

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe